Si obchodník a chceš pracovať v online marketingu? Pridaj sa k nám

Sme mladá online marketingová agentúra so zameraním na výkonnostný marketing. Sídlime v Bratislave takmer v centre mesta. Špecializujeme sa na Google reklamu, Facebook reklamu, Sklik, on page SEO, produktové porovnávače Heureka, Favi, Glami a iné. Z online marketingových nástrojov sa snažíme dostať maximum. Ak sa k nám pridáš, môžeš sa spoľahnúť, že zažiješ príjemné chvíle. Pravidelné popracovné spoločné pivko/vínko/minerálka je samozrejmosťou. 

Koho hľadáme?

Hľadáme výkonného obchodného manažéra, ktorý nám pomôže splniť ciele v oblasti získavania nových klientov a celkového rastu spoločnosti. Pomôžeš nám zlepšiť konkurencieschopnosť a inovatívne riešenia pre nových i existujúcich klientov. Pomôžeš nám s maximalizáciou rastového potenciálu spoločnosti.

Náplň:

–  Systematické dosahovanie rastu a stanovených obchodných cieľov.

– Návrh a implementácia strategického obchodného plánu, ktorý rozšíri zákaznícku základňu a zabezpečí stabilitu spoločnosti.

– Získavanie / Akvizícia klientov prostredníctvom leadov / kontaktov formou – telefonicky, emailových správ, osobných stretnutí.

– Budovanie a podpora silných a dlhodobých partnerských vzťahov so zákazníkmi. Porozumenie ich potrebám.

– Pravidelná prezentácia výsledkov a realistické prognózy vývoja získavania nových klientov.

– Identifikácia rozvíjajúceho sa trhu v online marketingovom priestore. Neustále vzdelávanie sa v oblasti online marketingu, za účelom kvalitnejšieho a jednoduchšieho dosahovania obchodných rastových cieľov spoločnosti.

Ideálne zručnosti:

– Úspešné predchádzajúce skúsenosti ako obchodný zástupca / obchodný manažér.

– Vzťah k vzdelávaniu sa v oblasti online marketingu prostredníctvom interných workshopov, seminárov, ale aj marketingových konferencií.

– Preukázaná schopnosť dôveryhodnej a efektívnej komunikácie, sebaprezentácie.

– Schopnosť riadiť proces predaja od plánu až po uzavretie obchodu.

– Rozvinutý zmysel pre podnikanie a odbornosť.

– Schopnosť efektívneho manažovania svojho pracovného času.

Ponúkame:

– Pravidelné teambuildingové aktivity.

– Pracujeme v úplnom centre Bratislavy s možnosťou 1 homeofficu do týždňa.

– Spoločný firemný obed 1x do týždňa.

– Odmeňovací plán s prihliadnutím na úvodnú nižšiu schopnosť prezentácie online marketingových produktov potenciálnym klientom:

  • 1. mesiac 1000 € fix + % odmeny zo získaných klientov
  • 2. mesiac 750 € fix + % odmeny zo získaných klientov
  • Od 3. mesiaca 500 € fix + % odmeny zo získaných klientov (obchodný zástupca je po 3 mesiacoch dostatočné vzdelaný v online marketingových nástrojoch. Znalosti potrebné pre napĺňanie obchodných cieľov spoločnosti)

V prípade záujmu nám dole pošli CV a sprievodný/motivačný text.

Tešíme sa na teba 🙂